Związek Gmin Pomorskich
ul. Okopowa 21/27 lok. 389
80-810 Gdańsk
tel/fax: 58 344 75 31
e-mail: biuro@zgp.com.pl

 

Obchody Dnia Samorządu Terytorialnego

W dniu 12 czerwca br. w Parku Oliwskim w Gdańsku podczas X Pomorskiego Święta Produktu Tradycyjnego odbyły się regionalne obchody Dnia Samorządu Terytorialnego.Uroczystość zorganizował Marszałek Województwa Pomorskiego z udziałem Związku Gmin Pomorskich.Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Katedrze Oliwskiej w intencji samorządowców oraz producentów żywności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaproszenie na spotkanie gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z województwa pomorskiego

Związek Gmin Pomorskich i Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają na spotkanie gmin wiejskich i miejsko-wiejskich z województwa pomorskiego, które odbędzie się 1 lipca 2016 r., w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego (ul. Okopowa 21/27, Gdańsk).

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaproszenie na seminarium pn. „Zagospodarowanie przestrzenne i prawo budowlane”

Związek Gmin Pomorskich zaprasza na seminarium pn. „Zagospodarowanie przestrzenne i prawo budowlane”, które odbędzie się 27  czerwca 2016r. w Żuławskim Parku Historycznym przy ul. Kopernika 17 w Nowym Dworze Gdańskim. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa mailowo na adres biuro@zgp.com.pl lub telefonicznie pod nr 58 344 75 31 do dnia 21.06 br.

25-lecie działalności Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski

W dniu 10 czerwca br. w Poznaniu obyła się uroczystość jubileuszu 25-lecia działalności Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski, Z ramienia Związku Gmin Pomorskich w uroczystości udział wzięli Wiceprezes Zarządu Andrzej Pollak oraz Członek Zarządu Sławomir Bieliński.  Jeszcze raz pragniemy złożyć serdeczne gratulacje i życzenia dalszego pomyślnego i dynamicznego rozwoju Stowarzyszenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odznaczenie Krzyżem Zasługi

W dniu 31 maja podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył Krzyżem Zasługi dwóch samorządowców z terenu województwa pomorskiego. Odznaczenia odebrali Wójt Gminy Nowa Karczma Andrzej Pollak oraz Wójt Gminy Sierakowice Tadeusz Kobiela – członkowie ZGP.

Związek Gmin Pomorskich składa serdeczne gratulacje oraz życzy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.  

CZYTAJ WIĘCEJ