Związek Gmin Pomorskich
ul. Okopowa 21/27 lok. 389
80-810 Gdańsk
tel/fax: 58 344 75 31
e-mail: biuro@zgp.com.pl

 

Szanowni Państwo Samorządowcy,

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji składamy Państwu oraz Państwa współpracownikom najserdeczniejsze życzenia pomyślności i satysfakcji w gospodarowaniu Waszym miastem i gminą. Życzymy wszystkim samorządowcom oraz pracownikom samorządowym satysfakcji z pełnienia tej ważnej, społecznej roli, a przede wszystkim aby Państwa wysiłki były zauważane i doceniane przez mieszkańców.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Związku Gmin Pomorskich

Relacja z seminarium pn. „Samorząd lokalny w procesie pozyskiwania inwestora. Promocja przedsiębiorczości. Metody aktywizacji społeczności lokalnej.”

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z seminarium pn. „Samorząd lokalny w procesie pozyskiwania inwestora. Promocja przedsiębiorczości. Metody aktywizacji społeczności lokalnej.”, które odbyło się 20 maja br. w Nowej Karczmie.  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

CZYTAJ WIĘCEJ

Seminarium pn. „Samorząd lokalny w procesie pozyskiwania inwestora. Promocja przedsiębiorczości. Metody aktywizacji społeczności lokalnej.”

Związek Gmin Pomorskich zaprasza na seminarium pn. „Samorząd lokalny w procesie pozyskiwania inwestora. Promocja przedsiębiorczości. Metody aktywizacji społeczności lokalnej.”, które odbędzie się 20  maja 2016r. o godz. 10:00 w GOKSiR w Nowej Karczmie przy ul. Szkolnej 5. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 maja br. na adres biuro@zgp.com.pl lub nr tel. 58 344 75 31.

Relacja ze Zgromadzenia Ogólnego ZGP

W dniach 7-8 kwietnia br. w hotelu Kiston w Kistowie odbyły się kolejne obrady Zgromadzenia Ogólnego Związku Gmin Pomorskich – organizacji powstałej z inicjatywy przedstawicieli samorządów gminnych, w 1992 roku, jako efekt zapotrzebowania na wspólne działania na rzecz rozwoju obszarów wiejskich województwa pomorskiego. Obecnie, zrzesza 86 gmin wiejskich i miejsko – wiejskich, co czyni ją największą w regionie korporacją samorządową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Relacja z seminarium pn. „Centralizacja rozliczeń VAT w jednostkach samorządu. Tworzenie Centrów Usług Wspólnych.”

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z seminarium pn. „Centralizacja rozliczeń VAT w jednostkach samorządu. Tworzenie Centrów Usług Wspólnych”, które odbyło się 1 kwietnia br. w  OKSiR przy ul. Długiej 20a w Cieplewie .

CZYTAJ WIĘCEJ