Związek Gmin Pomorskich
ul. Okopowa 21/27 lok. 389
80-810 Gdańsk
tel/fax: 58 344 75 31
e-mail: biuro@zgp.com.pl

 

Konkurs Piękna Wieś Pomorska 2017

Rozpoczyna się już 24. edycja  Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2017. Tegoroczne zmagania odbędą się w dwóch kategoriach „Wieś” i „Zagroda” w trzech etapach – gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Karty zgłoszeń są przyjmowane do 12 maja 2017 r.

Główną ideą konkursu jest ochrona i poprawa wartości krajobrazu przyrodniczego oraz kulturowego pomorskich wsi i jakości życia na wsi, a także podniesienie atrakcyjności wypoczynkowej obszarów wiejskich, aktywizacja i integracja społeczności lokalnej.

Organizatorem Konkursu Piękna Wieś Pomorska 2017 jest Województwo Pomorskie .

Partnerami merytorycznymi i organizacyjnymi są urzędy gmin i starostwa powiatowe w województwie pomorskim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej ZGP

W dniu 17 marca br. w Koprzywnicy (gm. Przechlewo) odbyło się posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej ZGP. Podczas spotkania zostały przyjęte materiały na obrady Zgromadzenia Ogólnego Związku Gmin Pomorskich, które odbędą się 6 i 7 kwietnia 2017r. w Centrum Konferencyjnym Continental w Krynicy Morskiej ul. Przyjaźni 30.

CZYTAJ WIĘCEJ

Relacja z konferencji samorządowej Drogi Betonowe w Gminach i Powiatach

W dniach 16-17 marca br. w Koprzywnicy (gm. Przechlewo) odbyła się konferencja samorządowa Drogi Betonowe w Gminach i Powiatach. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrady Zgromadzenia Ogólnego członków ZGP

Biuro Związku Gmin Pomorskich informuje, iż w dniach 6 i 7 kwietnia br. w Centrum Konferencyjnym Continental w Krynicy Morskiej (ul. Przyjaźni 30) odbędą się obrady Zgromadzenia Ogólnego członków ZGP – wójtów i burmistrzów gmin województwa pomorskiego.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa mailowo na adres biuro@zgp.com.pl lub telefonicznie pod nr 58 344 75 31 do dnia 30.03.2017r.

Gmina Miejska Krynica Morska Członkiem ZGP

Z wielką przyjemnością informujemy, iż dnia 24 lutego 2017 roku szeregi Związku Gmin Pomorskich zasiliła Gmina Miejska Krynica Morska. Dziękujemy za zaufanie.